Ota yhteyttä

Voit lähettää meille viestin alla olevalla lomakkeella.
Laskutukseen liittyvät kysymykset tulee lähettää
osoitteeseen: laskutus@solum.fi.

Valitse aihe *
Solum Yhtiöt

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@solum.fi

Palvelualojen yhteystiedot
Laskutustiedot
Solum somessa

Johto ja hallinto

Tapani Raatikainen
Hallituksen puheenjohtaja
tapani.raatikainen@solum.fi

Leena Piipari
Toimitusjohtaja
leena.piipari@solum.fi
040 500 6793

Mika Miettinen
Toimitusjohtaja, Hemcare Oy
mika.miettinen@solum.fi
050 593 0129

Joel Raatikainen
Markkinointi- ja viestintäjohtaja
joel.raatikainen@solum.fi
044 360 0874

Isto Raatikainen
Hanke- ja kehitysjohtaja
isto.raatikainen@solum.fi
050 563 4272

Päivi Antila-Kokko
Palvelujohtaja
paivi.antilakokko@solum.fi
050 410 7231

Katja Auvinen
Palvelujohtaja Maahanmuutto
katja.auvinen@solum.fi
044 724 1305

Jenny Joensuu
Palvelujohtaja Maahanmuutto
jenny.joensuu@solum.fi
044 491 9656

Jussi Savonen
Projektijohtaja Lastensuojelu
044 754 5435
jussi.savonen@solum.fi

Talous

Minna Nirkkonen
Business Controller
minna.nirkkonen@solum.fi
044 724 1406

Saara Paukku
Reskontranhoitaja
saara.paukku@solum.fi
044 724 1354

Katja Jääskeläinen
Hallinnon assistentti
katja.jaaskelainen@solum.fi
041 310 3427

Muu hallinto

Niklas Grönlund
Liiketoimintajohtaja, Ammatilliset perhekodit
niklas.gronlund@solum.fi
050 443 3005

Tietosuojavastaava

tietosuojavastaava@solum.fi