Ota yhteyttä

Voit lähettää meille viestin alla olevalla lomakkeella.

Valitse aihe *
Palvelualojen yhteystiedot
Solum Yhtiöt

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@solum.fi

Solum somessa

Johto ja hallinto

Tapani Raatikainen
Hallituksen puheenjohtaja
tapani.raatikainen@solum.fi

Leena Piipari
Toimitusjohtaja
leena.piipari@solum.fi
040 500 6793

Mika Miettinen
Toimitusjohtaja Maahanmuuttoliiketoiminta
mika.miettinen@solum.fi

050 593 0129

Joel Raatikainen
Markkinointi- ja viestintäjohtaja
joel.raatikainen@solum.fi
044 360 0874

Isto Raatikainen
Hanke- ja kehitysjohtaja
isto.raatikainen@solum.fi
0505634272

Päivi Antila-Kokko
Palvelujohtaja
paivi.antilakokko@solum.fi
050 410 7231

Katja Auvinen
Palvelujohtaja
katja.auvinen@solum.fi
044 724 1305

Talous

Minna Nirkkonen
Business Controller
minna.nirkkonen@solum.fi
044 724 1406

Saara Paukku
Reskontranhoitaja
saara.paukku@solum.fi
044 724 1354

Katja Jääskeläinen
hallinnon assistentti
katja.jaaskelainen@solum.fi
041 310 3427

Muu hallinto

Jenny Joensuu
Palvelupäällikkö
jenny.joensuu@solum.fi
044 491 9656

Niklas Grönlund
Liiketoimintajohtaja, Ammatilliset perhekodit
niklas.gronlund@solum.fi